Блог компанії Кумкая-Україна

Тістоокруглювальна машина

 Тістоокруглювальна машина (тістоокруглювач) - використовується для округлення тістових заготовок. Вона є одним з важливих елементів серед хлібопекарського обладнання. За допомогою цієї машини, з легкістю можна надати тісту потрібної форми. Тісто з тістоділителя потрапляє в конус - приймач тістоокруглювача, далі, за допомогою округляючого барабану і розподільного поглиблення воно набуває округлої форми, а потім вирушає в шафу попередньої витримки. При цьому процесі здійснюється подача борошна, з метою уникнення налипання тіста в секції видачі. Подача повітря в поглиблення машини запобігає налипанню тіста на барабан. Машина виробляється за кордоном і дуже корисна для пекарів. З недавніх пір в ці машини додані нові функції і можливості.

Машина працює в тихому режимі, не видаючи зайвих, дратівливих звуків. Найбільш примітною стороною продукту є його низька ціна. Тістоокруглювач для виробництва є потрібним обладнань і може бути легко придбана завдяки своїй доступній ціні.

Тістоокруглювальна машина надзвичайно високої якості. Єдиний момент, на який потрібно звертати увагу-очищення машини. Після її роботи, в неробочому режимі, обов'язково потрібно очистити внутрішність обладнання.

Гарантійний термін на обладнання починається з моменту, коли покупець відкриває коробку з машиною. З цього моменту, всі технічні обслуговування машини належать виробнику. Машини поставляються разом з гарантійним талоном.

Використання тістоокруглювача

В першу чергу машина повинна бути встановлена ​​в необхідному вам місці, потім увімкніть обладнання в електричну розетку. Готове тісто заливається в резервуар і після цього слід 10 хвилин почекати. По закінченню цього часу засипається борошно в резервуар. Проте, частина резервуара (камери) повинна бути порожньою. Потім натисніть кнопку запуску і починається процес. Тісто в у формі кульки потрапляє в нижній резервуар і за 5 хвилин потрібно розвантажити і завантажити в резервуар інші порції тіста.

�*201+8�F�X
0